Filosofia de treball
clara i directa

Des ROCA Associats donem a cada client un servei integral, adaptat a les seves necessitats concretes, per assistir-lo en l'assoliment dels seus objectius personals, professionals i / o empresarials

Departament jurídic

Equip d'advocats

Rafael Roca

SOCI DIRECTOR

ADVOCAT - ECONOMISTA

rafael.roca@rocassoc.com

Jordi Sumalla



ADVOCAT 

jordi.sumalla@rocassoc.com

Roberto Armario



ADVOCAT 

roberto.armario@rocassoc.com

 Irene Otal



ADVOCADA

Irene.Otal@rocassoc.com

 Josep Suriol

 ADVOCAT 

 Josep.Suriol@rocassoc.com

Alba López

ADVOCAT 

alba.lopez@rocassoc.com

Saül Claramunt

ADVOCAT 

s.claramunt@rocassoc.com

Mª José Buil

ADVOCAT - ECONOMISTA

maria.buil@rocassoc.com

Ana Jordana

SECRETARIA JURÍDICA

secretaria.juridica@rocassoc.com

 

  

  

 

   

  

 

 

 

Departamento fiscal y financiero

Equipo de economistas

Susana Espinosa

ECONOMISTA

susana.espinosa@rocassoc.com

Raquel Blanco 

ECONOMISTA

raquel.blanco@rocassoc.com

Gemma Ceballos

COMPTABLE

gema.ceballos@rocassoc.com

Mireia Espinal

ECONOMISTA

mireia.espinal@rocassoc.com

Abel Molina

COMPTABLE

abel.molina@rocassoc.com

Teresa Anido

ECONOMISTA

teresa@tormat.net

Manuel Lucas

ECONOMISTA

manolo@tormat.net

Susana Valverde

ECONOMISTA

susana@tormat.net

Lourdes Pesado

ECONOMISTA

lourdes.pesado@rocassoc.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Departament laboral

  

Ana Martín



GRADUADA SOCIAL

ana@tormat.net

Marisa Sierra

GRADUADA

EN RELACIONS LABORALS

marisa.sierra@rocassoc.com

Alberto  Vaquero



TÈCNIC LABORAL

alberto.vaquero@rocassoc.com

Lucía Lario



ADMON DTO LABORAL

lucia.lario@rocassoc.com

Departament administració

 

Silvia Garrido

administracion@rocassoc.com

 

 

 

 

Barcelona

+34 93 451 56 66
Caravel·la la Niña, 12
08017 Barcelona

Madrid
  • +34 91 542 14 75
  • Colombia, 63, 4ª
  • 28016 Madrid
Andorra
  • +376 728 882
  • Av Carlemany, 67, 6º 1ª
  • Escaldes Engordany (Andorra) 

.