Filosofia de treball
clara i directa

Des ROCA Associats donem a cada client un servei integral, adaptat a les seves necessitats concretes, per assistir-lo en l'assoliment dels seus objectius personals, professionals i / o empresarials

Departament jurídic

Equip d'advocats

Rafael Roca

SOCI DIRECTOR

ADVOCAT - ECONOMISTA

rafael.roca@rocassoc.com

Jordi Sumalla



ADVOCAT 

jordi.sumalla@rocassoc.com

Roberto Armario



ADVOCAT 

roberto.armario@rocassoc.com

Xavier Zarzoso



ADVOCAT 

xavier.zarzoso@rocasoc.com

Adrian Gervilla

ADVOCAT 

adrian.gervilla@rocassoc.com

Alba López

ADVOCADA

alba.lopez@rocassoc.com

Enric Maynés

ADVOCAT COL·LABORADOR

enric.maynes@rocassoc.com

Sandra Campora

SECRETÀRIA JURIDICA

secretaria.juridica@rocassoc.com

Departament fiscal i financer

Equip d'economistes

Susana Espinosa

ECONOMISTA

susana.espinosa@rocassoc.com

Mónica Álvarez

ECONOMISTA

monica.alvarez@rocassoc.com

Irene Riera

ECONOMISTA

irene.riera@rocassoc.com

Mireia Espinal

ECONOMISTA

mireia.espinal@rocassoc.com

Mikel Mur

ECONOMISTA

mikel.mur@rocassoc.com

Teresa Anido

ECONOMISTA

teresa@tormat.net

Manuel Lucas

ECONOMISTA

manolo@tormat.net

Susana Valverde

ECONOMISTA

susana@tormat.net

Doris Valenzuela

ECONOMISTA

doris.valenzuela@rocassoc.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Departament laboral

  

Alberto Rojas

GRADUAT

EN RELACIONS LABORALS

alberto.rojas@rocassoc.com

Ana Martín



GRADUADA SOCIAL

ana@tormat.net

Marisa Sierra

GRADUADA

EN RELACIONS LABORALS

marisa.sierra@rocassoc.com

Alba Batllé



TÈCNIC LABORAL

alba.batlle@tormat.net

Alberto  Vaquero

TÈCNIC LABORAL

alberto.vaquero@rocassoc.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Departament administració

 

Silvia Garrido

administracion@rocassoc.com

Eva Nadal

clientes@rocassoc.com

Dolors Villarroya

auxiliar3@rocassoc.com

 

 

Barcelona

+34 93 451 56 66
Carrer Tuset 11, 4ª
08006 Barcelona

Madrid
  • +34 91 161 03 65
  • Profesor Waksman, 14 
  • 28036 MADRID
Andorra
  • +376 728 882
  • Av Carlemany, 67, 6º 1ª
  • Escaldes Engordany (Andorra) 

.